a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

O nas

O NAS.

FantasiaDesign istnieje na rynku od 2007 roku, lecz nasze doświadczenie zdobywaliśmy już od dawna w innych firmach reklamowych. Zauważyliśmy, że typowe agencje podchodzą do klienta szablonowo, na szybko a realizację tworzą wrażenie „pracy masowej”.My chcieliśmy to zmienić – bo uważamy, że każdy klient wart jest tego aby obsłużyć go indywidualnie, zastosować właśnie dla niego świeże pomysły i zrealizować je tak, aby wyszedł od nas w pełni zadowolony.  No i to nam się udaje!

Zajmujemy się kreacją grafiki jak i stron internetowych, a także szeroko rozumianym marketingiem. Nasze produkty skierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i klientów korporacyjnych. Przez ostanie lata zdobyliśmy wielu klientów, którzy kontynuują z nami udaną współpracę. Świadczymy usługi zarówno na rynku mediów drukowanych (foldery, rolapy, identyfikacja wizualna), interaktywnych (kreacje flash) jak i internetu.

Mocne strony

a

Adobe Indesign 00%

Adobe Illustrator 00%

Adobe InDesign 00%

Corel Draw 00%

JEST MOC!

Nasz zespół.

team-img
dtp / pr manager /photograph
team-img
office / copyrighter
team-img
Designer / Ilustrator / Editor
team-img
Creative Director

 

 

Nasi Klienci.

Mieliśmy okazję pracować między innymi dla takich firm jak:

Użyte na stronie znaki firmowe marek są własnością wymienionych podmiotów, zaprezentowanymi jedynie w celach poglądowych.

"W ostatnim czasie nasza firma zdecydowała się na nowa firmę graficzną. I był to strzał w dziesiątkę. Kolosalna różnica. Zdaliśmy sobie sprawę jak powinna wygladać wzorcowa współpraca z grafikiem. Innowacyjność pomysłów, rzetelność, szybkość realizcji, dobry kontakt to tylko niektore aspekty naszej współpracy z FantasiaDesign"

Dariusz Gruszka

Marabut

"Wydawnictwo Kartograficzne EuroPilot, dziękuję za bardzo dobra współpracę. Opracowane przez agencje reklamy, towarzyszące wprowadzeniu na rynek nowej serii przewodników po Polsce, charakteryzowały się wysoką estetyka wykonania, doskonałym pomysłem i znakomicie wpisały go w oczekiwania odbiorców. Projekty w istotny sposób wpłynęły na ich komercyjny sukces. Bez wątpienia jest to godny zaufania i niezawodny partner!"

Piotr Szerment

Wydawnictwo EuroPilot

"FantasiaDesign zrealizowała dla Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka projekty graficzne, wizualizację i wdrożenie ciągów komunikacyjnych, oznaczeń i tablic w naszym urzędzie. FantasiaDesign, jest godną zaufania i powierzenia prac na terenie powiatu wielickiego"

Łukasz Sadkiewicz

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczki
a
Philip Kotler

” Najlepszą reklamę, robią zadowoleni klienci