a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

O nas

O NAS.

FantasiaDesign istnieje na rynku od 2007 roku, lecz nasze doświadczenie zdobywaliśmy już od dawna w innych firmach reklamowych. Zauważyliśmy, że typowe agencje podchodzą do klienta szablonowo, na szybko a realizację tworzą wrażenie „pracy masowej”.My chcieliśmy to zmienić – bo uważamy, że każdy klient wart jest tego aby obsłużyć go indywidualnie, zastosować właśnie dla niego świeże pomysły i zrealizować je tak, aby wyszedł od nas w pełni zadowolony.  No i to nam się udaje!

Zajmujemy się kreacją grafiki jak i stron internetowych, a także szeroko rozumianym marketingiem. Nasze produkty skierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i klientów korporacyjnych. Przez ostanie lata zdobyliśmy wielu klientów, którzy kontynuują z nami udaną współpracę. Świadczymy usługi zarówno na rynku mediów drukowanych (foldery, rolapy, identyfikacja wizualna), interaktywnych (kreacje flash) jak i internetu.

Mocne strony

a

Adobe Indesign 00%

Adobe Illustrator 00%

Adobe InDesign 00%

Corel Draw 00%

JEST MOC!

Nasz zespół.

team-img
dtp / pr manager /photograph
team-img
office / copyrighter
team-img
Designer / Ilustrator / Editor
team-img
Creative Director

 

 

Nasi Klienci.

Mieliśmy okazję pracować między innymi dla takich firm jak:

Użyte na stronie znaki firmowe marek są własnością wymienionych podmiotów, zaprezentowanymi jedynie w celach poglądowych.